Bestuur

Jos Donvil
Voorzitter
0486/77.70.00
jos@kfcwambeek.org

Lieven Vanden Bossche
Ondervoorzitter & GC
0485/33.33.43
lieven@kfcwambeek.org

Stefan Vandevorst
Sportief Coördinator Jeugd
0485/03.67.32
stefan@kfcwambeek.org

Jolan Wauters
Website & Sociale Media
0475/40.25.48
jolan@kfcwambeek.org

Danny Lelie
Sponsoring
0468/29.07.46
sponsoring@kfcwambeek.org

Jurlie Sport
Merchandising
02/582.34.65
webshop@kfcwambeek.org

Jan Van Den Bossche
Bestuurslid
0470/46.55.16
petra.demot@skynet.be

Jürgen Meert
Bestuurslid
0474/95.25.17
meertjes@skynet.be

Franky Geerts
Bestuurslid
0472/64.50.39
geertsfranky108@gmail.com

Lieven Arts
Bestuurslid
0474/63.98.88
lievenarts@hotmail.com

Bert Lambie
Bestuurslid
0476/95.46.31
nicolaslambie@hotmail.com

Jurgen Asselman
Bestuurslid
0473/74.70.03
jurgen.asselman1@gmail.com

Jan Berlize
Bestuurslid
0478/40.75.33
jan_berlize@telenet.be

Click the icon to lock. Turn the wheel to scroll.
Lorem ipsum dolor sit amet, utinam nusquam alienum cum ei, no maluisset constituam nec. Eam omnium conclusionemque ea, alia partem consequuntur per ut. Ea has viris mandamus patrioque, vim vidit dolore accommodare ne. Purto doctus constituam qui eu, scripta qualisque has ei, id mea solum verear invidunt. Nec vidit bonorum ea, te minimum fierent sadipscing vix.